Přijímací řízení pro AR 2023/2024

Termíny přijímacího řízení:

  • 4. kolo: do 12. 1. 2024 (platí pouze pro specifické studijní požadavky; přestup z jiné vysoké školy, individuální studijní plán nebo kombinovaná forma studia)

  • Přestup ze stávající školy: pokud již studujete a cítíte, že náš vzdělávací program by lépe odpovídal vašim potřebám a cílům, můžete se přihlásit do 4. kola přijímacího řízení. Uveďte důvody svého přestupu a jak si představujete svůj další akademický rozvoj u nás.
  • Individuální studijní plán: pro ty, kteří hledají personalizovaný přístup k vzdělávání, nabízíme možnost vytvoření individuálního studijního plánu. 
  • Kombinovaná forma studia: pro ty, kteří si přejí skloubit studium se zaměstnáním nebo jinými závazky, nabízíme ještě místa v kombinované formě studia. 

Oznámení o navržení k přijetí spolu s informacemi o podmínkách a termínech zápisu ke studiu na MVŠO a návrhem Smlouvy o umožnění studia  je uchazeči zasláno prostřednictvím IS MVŠO do 30 dnů od ukončení daného kola přijímacícho řízení. 

Pokud momentálně studujete a nemůžete nám předložit doklady o dosaženém vzdělání (např. maturitní vysvědčení pro bakalářské studium nebo vysokoškolský diplom pro magisterské studium), není to žádný problém.

Stačí, když nám dáte vědět, kdy plánujete složit příslušné zkoušky.

Při zápisu ke studiu nám pak předložte ověřenou kopii vašeho dokladu o dosaženém vzdělání.

Chceme, abyste se cítili vítáni a abychom vám usnadnili celý proces přihlášení na Moravskou vysokou školu Olomouc.

V případě dotazů se obracejte na studijní oddělení.

 VYPLNIT PŘIHLÁŠKU ZDE

Chci studovat na MVŠO

Pokud potřebujete doplňující informace, vyplňte nezávaznou přihlášku a my se Vám brzy ozveme.