Proč studovat na MVŠO?

Nejlepší manažerské a podnikatelské vzdělání v ČR

Díváme se za hranice a učíme se od nejlepších! Právě proto vsázíme na týmovou spolupráci, individuální přístup a rozvoj komunikačních dovedností. O tom, že to funguje, svědčí názor absolventů, podle kterých lze na MVŠO získat nejlepší manažerské schopnosti a nejlepší podnikatelské dovednosti.

Studium bylo pro mě životní výzvou. Pomohlo mi dospět a pochopit, že vědění je poklad, ale praxe je klíč k němu.

Marie Holčáková, absolventka 2021

„Vyučující studenty znají osobně, ke každému přistupují individuálně a mají přehled o oblastech, které studenty zajímají.“

Nikola Žouželková, absolventka 2018, HR a PR, TechFides

„Díky MVŠO jsem získal nejen stovky kontaktů, stáže v zahraničí, ale hlavně poznal blíže skvělé vyučující a vedení školy.“ 


Tomáš Zdražil, Investree

„MVŠO mi ukázala, jak řídit firmu. Dodalo mi to odvahu, abych spolu se svým spolužákem založil svoji první firmu ještě na škole.“

Jan Talášek, student MVŠO

Týmová spolupráce je u nás základ

V pracovním i osobním životě se nevyhnete situacím, kdy se nemůžete spolehnout pouze na svoje síly, ale musíte spolupracovat i s dalšími lidmi. Aby naši studenti takové situace zvládli, systematicky rozvíjíme jejich komunikační dovednosti, dáváme jim možnost pracovat v týmu na případových studiích nebo projektech společenské odpovědnosti. Díky tomu se naši studenti umí chopit svých rolí, nabídnout pomoc druhému, sdílet informace nebo otevřeně komunikovat.

Rozvíjíme komunikační dovednosti

Každý dobrý leader by měl být i kvalitním řečníkem. Proto jsou předměty zaměřenéné na komunikační dovednosti protkány napříč několika semestry. Těm z vás, kteří chtějí proniknout do tajů profesionální komunikace ještě hlouběji, nabízíme možnost absolvovat studentskou praxi v multimediálním studiu BEA Channel a vyzkoušet si práci před kamerou či mikrofonem.

Online vzdělávání vždy po ruce

Doba, kdy museli studenti vysedávat v knihovnách, je dávno pryč. Na MVŠO fungujeme online! Na webu EDULAM je pro studenty nachystáno více než 140 skript, elektronická knihovna i přes 200 výukových videí!

Záznamy z přednášek

Studenti kombinovaného studia si mohou všechny uskutečněné přednášky pouštět i ze záznamu. Prostřednictvím našeho nového kamerového vybavení všechny výstupy natáčíme a zjednodušujeme to, jak studenti k výuce doma mohou přistupovat.

Znalosti z praxe jsou na prvním místě

Více než 99 % našich absolventů si najde práci již během studia nebo bezprostředně po jeho dokončení. Proč jsou tak úspěšní? Mají znalosti z praxe!

Spolupracujeme s více než 100 firmami. Odborníci z praxe se tak se studenty potkávají při přednáškách, seminářích, praxích, ale řeší společeně třeba i případové studie.

Studijní možnosti

Ekonomika
a management
Bc.

Poznejte krásy světa businessu a vypilujte k dokonalosti své manažerské schopnosti. 

22 500 Kč / semestr
prezenční / kombinované studium

Ekonomika
a management
Ing.

Prozkoumejte svět vrcholného management a podlehněte kouzlu globální ekonomiky.

24 500 Kč / semestr
prezenční / kombinované studium

Economics
and Management
Ing.

Objevte inspiraci v mezinárodním byznysu a staňte se lídry světového trhu.

5 900 Eur / rok
prezenční studium

Moderní zázemí

Sídlíme sice v tradičním studentském městě, ale naše zázemí je zcela netradiční. Moderní BEA campus nábízí studentům nejenom prostor pro jejich vzdělání, ale i navázání kontaktů s našimi partnery, kteří v kampusu sídlí. Mezi ně se řadí například TESCO SW, největší IT firma v Olomouckém kraji nebo Hospodářská komora Olomouc.

Chci studovat na MVŠO

Vyplňte nezávaznou přihlášku a my vás budeme kontaktovat.