Akademici MVŠO na mezinárodní konferenci v Polsku

Od 17. do 19. října absolvovali doc. Ing. Adam Pawliczek, Ph.D. a Ing. Richard Šmilňák, MBA pracovní cestu na Siedlce University of Applied Sciences and Humanities v Polsku, která je naší partnerskou univerzitou. Zúčastnili se 20. mezinárodní konference „Navigating our Challenging Times: Strategies for Resilience and Recovery.“

Doc. Pawliczek představil Moravskou vysokou školu Olomouc účastníkům konference a Ing. Šmilňák prezentoval konferenční příspěvek a vedl workshop na téma lidských vědomostí v kontextu energetické transformace. Doc. Pawliczek se také účastnil pracovní schůzky k výzkumu a přípravě publikace o strategickém managementu univerzit.

Účastníci konference měli také příležitost si prohlédnout moderní univerzitní kampus, město Siedlce včetně muzea s obrazem od El Greca a navštívit lihovar Chopin, který je příkladem úspěšné rodinné firmy.

Kolegové ze Siedlce University projevili zájem o prohloubení spolupráce s MVŠO a jsme přesvědčeni, že tato konference otevřela další perspektivy pro mezinárodní spolupráci naší školy.