Konference IDS završila International Week

V dubnu 2024 se na Moravské vysoké škole Olomouc konal již 9. ročník Erasmus+ International Weeku. Tento týden plný interkulturního vzdělávání zahrnoval prezentace, odborné přednášky akademiků z partnerských univerzit pro studenty naší školy a také doprovodný program.

Uprostřed International Weeku se konala Spring Party, kde se studenti naší školy a zahraniční účastníci měli možnost setkat a seznámit v neformální atmosféře.

International Week byl zakončen úspěšnou mezinárodní konferencí International Days of Science, která se letos konala posedmé. Konference se zúčastnili odborníci z celého světa, např. USA, Indie, Číny, Izraele, Polska, Slovenska, České republiky a mezi prezentujícími byly i zástupci akademiků MVŠO.

Letošní ročník Erasmus+ International Weeku, včetně konference IDS na Moravské vysoké škole Olomouc byl úspěšným setkáním studentů a expertů, které posílilo mezinárodní vazby MVŠO a obohatilo akademické prostředí školy.