Letošní ročník programu Laboratoř Nadace Vodafone je tady. Představit můžeš i svůj projekt!

MVŠO dlouhodobě podporuje projekt Nápad roku, který dává příležitost mladým startupistům představit své vize a přetavit je v realitu. Vodafone, organizátor akce, nabízí možnost vstoupit do programu Laboratoř, kde na nadějné podnikatele čeká odměna 100 000 Kč. Máš zajímavou vizi? Přihlas se a zabojujte o mentoring, kontakt na investory i finanční podporu.

Spoluorganizátorem Laboratoře je nejstarší celorepubliková soutěž pro startupy Vodafone Nápad roku . Ta již 13 let pomáhá nápadům a začínajícím firmám růst. Díky spolupráci s touto soutěží nabízí Laboratoř podporu pro vývoj či rozvoj technologických inovací, které mají potenciál zlepšovat kvalitu života lidí, a to nejen v České republice. 

Spojení Nápadu roku s Laboratoří je přínosné pro obě strany. Nápad roku hledá víc byznys, Laboratoř se soustředí zase na projekty, které pomáhají různým skupinám společnosti. Vzájemná spolupráce může do byznys projektů dodat trochu lidskosti a naopak veřejně prospěšným projektům pomoci s jejich udržitelností. Do akceleračního programu Laboratoře se mohou se svými projekty v rané fázi přihlásit existující startupy, neziskové organizace, sociální podniky, univerzitní týmy, firmy atp. Společným cílem je tak úspěšně nastartovat projekt se sociálním dopadem na desítky tisíc uživatelů.

Co přinese Laboratoř projektu?

  • zkušené mentory a konzultanty
  • propojení na ekosystém sociálních inovací a komunitu investorů
  • finanční podporu projektu (grant až do výše 100 000 Kč na vývoj produktu)
  • pomoc se vstupem na český i zahraniční trh 

Buď součástí nejlepšího akcelerátoru v Česku. Tvému projektu zajistí publicitu a tobě umožní navázat cenné kontakty.

Registruj se do 31. října 2020