MVŠO v Indii - rozvíjíme mezinárodní spolupráci

Moravská vysoká škola Olomouc (MVŠO) dlouhodobě spolupracuje s firmou Cormack Consultancy Group (CCG), přední britskou poradenskou agenturou působící ve 60 zemích po celém světě. Ve spolupráci s CCG navštívila Prorektorka pro strategické partnerství, Mgr. Jitka Lidaříková, pět předních univerzit v Indii, setkala se s jejich nejvyššími zástupci a diskutovala o jejich potřebách v oblasti internacionalizace a možnostech spolupráce.

Prestižní univerzita LPU, umístěná v první stovce žebříčku QS, pozvala prorektorku MVŠO jako řečníka na svou mezinárodní konferenci. Té se zúčastnilo 50 zástupců univerzit z celého světa, vedoucích představitelů hostitelské země a tisíce místních i mezinárodních studentů, stejně jako personál školy.

Spolupráce MVŠO s Cormack Consultancy Group nám otevírá cestu k mezinárodní spolupráci a výzkumným a vývojovým projektům nejen v Evropě, ale ve skutečnosti po celém světě. Jedná se o cestu, kterou sledujeme již delší dobu. Považujeme mezinárodní spolupráci za klíčový atribut MVŠO a CCG byla skvělou podporou a mentorem v této oblasti.